Kompleksowe leczenie zębów

W kompleksowe leczenie zębów w naszym gabinecie zaangażowany jest cały zespół specjalistów różnych dziedzin stomatologii. Dzięki temu możemy skutecznie diagnozować, określać źródła konkretnych chorób i dolegliwości oraz opracowywać dla Pacjenta indywidualny plan leczenia.

W Ndent nie tylko leczymy objawy, ale przede wszystkim w sposób holistyczny szukamy przyczyn problemów, dzięki czemu możemy zapewnić zdrowie i piękny uśmiech naszych Pacjentów na długie lata.

kompleksowe leczenie zębów

Czym jest kompleksowe leczenie stomatologiczne?

Kompleksowe leczenie stomatologiczne jest złożonym procesem, który ma na celu uwolnić Pacjenta od wszelkich chorób w obrębie jamy ustnej i uchronić go przed nimi w przyszłości.

Przy kompleksowym leczeniu niezwykle ważne jest dobre poznanie Pacjenta – jego indywidualnych potrzeb, oczekiwań oraz złożonych warunków w jamie ustnej.

Podczas konsultacji przeprowadzany jest szczegółowy wywiad medyczny z Pacjentem i zlecane są odpowiednie badania.

Takie profesjonalne podejście umożliwia nam dokładne ustalenie celu, skrupulatne zaplanowanie wszystkich działań, a w końcu uzyskanie optymalnych efektów leczenia.

Co obejmuje kompleksowe leczenie zębów?

Podczas leczenia kompleksowego możemy łączyć wiele procedur, takich jak leczenie zachowawcze, leczenie kanałowe, usuwanie kamienia nazębnego, leczenie chorób przyzębia, leczenie wad zgryzu, implantologię oraz zabiegi z zakresu protetyki.

Wszystkie niezbędne badania i zabiegi przeprowadzamy z wykorzystaniem najnowszej technologii i z uwzględnieniem najwyższych standardów higieny, aseptyki i antyseptyki. Pracujemy m.in. z mikroskopem stomatologicznym oraz z wysokiej jakości aparaturą RTG (wraz z aparatem do tomografii komputerowej CBCT).

Jak wygląda indywidualny plan leczenia kompleksowego?

Do każdego Pacjenta podchodzimy indywidualnie, dlatego każdy plan leczenia uwzględnia wszystkie jego potrzeby, relację pomiędzy zębami obu łuków, pracę wszystkich mięśni narządu żucia, struktury kostne, historię wcześniejszych chorób i wiele innych czynników mających wpływ na stan i funkcjonowanie zgryzu.

Niezwykle istotne jest dla nas, by plan leczenia był dla Pacjenta w pełni zrozumiały oraz transparentny. Lekarze zajmujący się Pacjentem dokładnie objaśniają mu wszystkie procedury diagnostyki, leczenia stomatologicznego oraz postępowania profilaktycznego.

Podczas opracowywania planu leczenia kompleksowego przedstawiamy również Pacjentowi dokładny kosztorys uwzględniający każdą procedurę medyczną.

Zalety kompleksowego leczenia zębów

Główną zaletą kompleksowego leczenia zębów jest fakt, że Pacjent nie musi szukać pomocy w wielu gabinetach. Wszystko jest przeprowadzane w jednym miejscu, co pozwala na oszczędność czasu i pieniędzy.

Cały proces leczenia nadzorują lekarze różnych specjalizacji, wspólnie pochylając się nad każdym problemem Pacjenta. Takie holistyczne podejście zapewnia trafną diagnozę i leczenie źródła chorób, by zabezpieczyć przed nimi Pacjenta na przyszłość.

Ponadto kompleksowe leczenie umożliwia rozwiązanie wielu problemów zdrowotnych – nie tylko tych związanych z obszarem jamy ustnej.

Metamorfozy
Metamorfoza #1 - przed Przed zabiegiem
?

Kliknij by zobaczyć zdjęcia
przed metamorfozą

Metamorfoza #1 - po Po zabiegu

Metamorfoza #1

Metamorfoza #4 - przed Przed zabiegiem
?

Kliknij by zobaczyć zdjęcia
przed metamorfozą

Metamorfoza #4 - po Po zabiegu

Metamorfoza #4

Metamorfoza #12 - przed Przed zabiegiem
?

Kliknij by zobaczyć zdjęcia
przed metamorfozą

Metamorfoza #12 - po Po zabiegu

Metamorfoza #12

Metamorfoza #3 - przed Przed zabiegiem
?

Kliknij by zobaczyć zdjęcia
przed metamorfozą

Metamorfoza #3 - po Po zabiegu

Metamorfoza #3

Nasi pacjenci o nas

Opinie pacjentów

ZAPRASZAMY SERDECZNIE

Rejestracja online

Każda rejestracja powinna być potwierdzona przez Ndent. W przypadku gdy wybrany termin jest zajęty Ndent zaproponuje inny dogodny termin wizyty.