Marcin Bizon

Marcin Bizon

Lekarz dentysta

Ukończył studia na Gdańskim Uniwersytecie Medycznym. Założyciel i współwłaściciel kliniki Ndent Stomatologia Mikroskopowa i Implantologia. Od początku kariery zwraca uwagę na nowoczesne podejście do stomatologii. W swojej pracy wykorzystuje mikroskop zabiegowy, co pozwala na najwyższą precyzję i estetykę pracy.
Specjalizuje się w implantologii, kompleksowej rekonstrukcji zgryzu oraz wysoko estetycznych odbudowach pośrednich i bezpośrednich, czyli w odtwarzaniu brakujących lub uszkodzonych zębów w sposób, który zapewni pacjentowi piękny i naturalny uśmiech.
W codziennej praktyce wykorzystuje fotografie, co pozwala mu na dokładne dokumentowanie przypadków oraz monitorowanie postępów leczenia.
Jego podejście do stomatologii opiera się na nowoczesnych technikach i najwyższej jakości materiałach, dzięki czemu pacjenci mogą być pewni, że otrzymają leczenie na najwyższym poziomie. Dba o to, aby każdy pacjent był traktowany indywidualnie i otrzymywał najbardziej odpowiednie dla niego rozwiązania.

Zobacz zespół

Nasi pacjenci o nas

Opinie pacjentów

ZAPRASZAMY SERDECZNIE

Rejestracja online

Każda rejestracja powinna być potwierdzona przez Ndent. W przypadku gdy wybrany termin jest zajęty Ndent zaproponuje inny dogodny termin wizyty.